• 601 962 609
  • drzewkaiglaste@gmail.com

O firmie

Dziękujemy, że zdecydowali się Państwo odwiedzić naszą stronę.

Nasze gospodarstwo jest firmą rodzinną zajmująca się uprawą drzew ozdobnych i choinek świątecznych od 1989 roku. Z roku na rok zdobywamy cenne doświadczenia na bazie własnych upraw oraz w oparciu o najnowsze badania naukowe i akademickie. Nasze metody pozwalają nam na uzyskanie drzewek o najwyższej jakości. Jakość ta dotyczy nie tylko samego wyglądu ale i zapachu oraz ogólnej zdrowotności hodowanych przez nas drzewek, ponieważ wychodząc na przeciw potrzebom naszych klientów prowadzimy także sprzedaż drzewek kopanych z gruntu do wysadzania w Państwa ogrodach. Drzewa te mają służyć klientom przez wiele lat dlatego też dbamy o to by były zdrowe, mocne i pięknie pachniały.

Przez cały rok prowadzimy hurtową sprzedaż drzewek, współpracując z biurami architektury krajobrazu, sklepami ogrodniczymi oraz innymi firmami zajmującymi się zielenią miejską, krajobrazem i ogrodnictwem. Duże zamówienia hurtowe rozpatrujemy indywidualnie.

W okresie zimowym zajmujemy się sprzedażą detaliczną. Można u nas zakupić w donicach piękne choinki świąteczne do domów, firm czy galerii handlowych.

 Serdecznie zapraszamy do kontaktu.